Prirodzený vývoj – od blogu k vlastnému webu

Autor: Kajo Wild | 9.8.2011 o 14:53 | (upravené 30.11.2011 o 17:09) Karma článku: 4,14 | Prečítané:  1310x

Sú to necelé dva roky, čo som privítal na blog.sme a prilepil prvé príspevky. Najskôr to bola zvedavosť, či moje príspevky oslovia aj niekoho iného ako mňa či moju mamu :)  . Postupne som pridával ďalšie a vysvitlo, že sa to ľuďom celkom páči. Samozrejme svet anonymity vie byť aj pekne krutý, ale to je niečo, čo ide „ruka v ruke" s blogovaním a treba s tým počítať. Okrem iného konštruktívna kritika je vždy na mieste a ja sa jej nebránim.

Kollby & Bella & Lola po obednajšej siesteKollby & Bella & Lola po obednajšej siesteKajo Wild

Najviac ma však zaujímalo ako budú neznámi ľudia prijímať moje články o mačkách. Tie sú totiž čerpané najmä z vlastných skúseností a poznatkov, ktoré som za 6 rokov aktívneho chovu nazbieral a chcel som sa s nimi podeliť.  Bol som naozaj milo prekvapený z ohlasov a komentárov. To ma inšpirovalo k písaniu ďalších.

Nezanedbateľným faktorom, ktorý ma poháňal bolo aj to, že mnohí moje rady skutočne ocenili a inšpirovali ich k zmene či náprave. Spätná väzba je asi pre každého nesmierne dôležitá, aby mal pocit, že to, čo robí, nie je úplne zbytočné. Mňa to ale tešilo dvojnásobne, pretože mačky sú mojou obrovskou vášňou a záľubou.

Článkov som síce nevydal veľa, ale bolo to dosť aby som skúsil pokročiť na ďalšiu úroveň, o ktorej som sníval už predtým. Dalo by sa povedať, že tento blog bol akousi pilotnou štúdiou. Asi to bol prirodzený vývoj, že som sa rozhodol písanie článkov o mačkách rozšíriť aj o vlastné webové stránky, ktoré by komplexnejšie pokryli túto moju životnú záľubu a obsiahli by aj iné veci, ako len rady chovateľom. No a keďže ja sa vždy pre niečo nové neuveriteľne nadchnem a potom tomu venujem všetok čas a snahu, vytvoril som prvé vlastné webové stránky venované mačkám (a to nielen tým našim).

Internetový portál WildCats sumarizuje  informácie o mačiatkach, mačkách a kocúroch, čerpané najmä z vlastných skúseností a chovu, ale i odbornej literatúry.  Prináša teda odborné informácie a fakty, zaujímavosti i zábavu z prostredia mačiek, ich chovu a starostlivosti o ne.

Úprimne verím, že podobne ako moje články tu na blogu , tak aj môj web si nájde svojich čitateľov, priaznivcov a fanúšikov. Ak som náhodou niekoho inšpiroval k podobnému kroku, tak som len rád a držím všetkým palce , aby si splnili svoje sny!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček Zuzany Kepplovej

Odkaz Matovičovi: Nechoďte poľskou cestou

Mnohí volili Matoviča ako nástroj na zborenie Ficovho sveta.


Už ste čítali?